Πέμπτη, 09 Φεβρουαρίου 2023 15:48

VIDEO - Παναργειακός – Απόλλων Πατρών 4 – 0 Κύριο

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ένα εύκολο ματς για τον Παναργειακό απέναντι στον Απόλλων Πατρών με τελικό σκορ 4-0 .Το σκορ άνοιξε  νωρίς με τον Καμπεράι, έχασε ευκαιρίες και για άλλα γκολ στο πρώτο ημίχρονο, αλλά η επιπολαιότητα στη τελική προσπάθεια βρήκε τον Παναργειακό να κερδίζει με 1-0.Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναργειακός μπήκε πολύ πιο σοβαρά και σε δύο λεπτά έφτασε το δείκτη του σκορ στο 3-0. Το σκορ έκλεισε με το δεύτερο του γκολ σήμερα ο De Sousa από ασίστ του Θεοδοσιάδη.Ο Παναργειακός κατάφερε με το τέλος του πρώτου γύρου να είναι πάνω από την ζώνη υποβιβασμού και να κοιτά με μεγαλύτερη αισιοδοξία τη δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος.Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται εκτός έδρας στην Κω με την ομάδα του Πυλί.