Στον καθαρισμό των παλαιών γραμμών του τραίνου έχει προχωρήσει αρμόδιο συνεργείο του Δήμου με επικεφαλή τον Αντιδήμαρχο Καθαριότητας και καλύτερης ποιότητας ζωής Γεώργιο Μουρούτσο. Λόγος της παρέμβασης αυτής οι εστίες μολύνσεων που είχαν γίνει λόγω των σκουπιδιών.
Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017 15:44
Καθαρισμός των παλαιών γραμμών του τραίνου
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.