Ημερίδα με θέμα τα προβλήματα που αφορούν τον Κορινθιακό Κόλπο θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 9 Οκτωβρίου στο Δημοτικό θέατρο Κορίνθου στις 17:30. Για το θέμα πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Δημαρχείο Κορίνθου συνέντευξη τύπου του Δημάρχου Α. Πνευματικού και του υπεύθυνου Δικτύου Φόρουμ Ανάπτυξης Παναγιώτη Γιαλένιου. Στην ημερίδα θα παρευρεθούν εκπρόσωποι της Κυβέρνησης, Δήμαρχοι και φορείς της ευρύτερης περιοχής, οι οποίοι θα εισηγηθούν με προτάσεις για την ανάπτυξη του Κορινθιακού Κόλπου.
Τετάρτη, 04 Οκτωβρίου 2017 15:36
Ημερίδα για τον Κορινθιακό κόλπο την Δευτέρα στο Δημοτικό θέατρο Κορίνθου
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.