Παράσταση διαμαρτυρία πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί έξω από τα γραφεία της Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας από τον Αγροτοκτηνοτροφικό Σύλλογο Αργολίδας. Οι αγροτοκτηνοτρόφοι πέταξαν προιόντα στον αύλειο χώρο του κτιρίου της αντιπεριφέρειας ενώ στη συνέχεια επισκέφθηκαν τον αντιπεριφερειάρχη Αργολίδας Τάσσο Χειβιδόπουλο όπου του εξέθεσαν τα αιτήματα τους.
Τετάρτη, 04 Οκτωβρίου 2017 15:37
Παράσταση διαμαρτυρίας στην Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.