Στους αγώνες που διοργανώνει η λέσχη 4χ4 άλμα Ναυπλίου αλλά και στους επιτυχημένους αγώνες που έχουν πραγματοποιηθεί αναφέρθηκε ο πρόεδρος της αργολικής λέσχης μηχανοκίνητου αθλητισμού Χριστόδουλος Πενταράς. Ο κ Πενταράς ενημερώνει το κοινό πως Την Κυριακή 19 Νοεμβρίου , οι οδηγοί αθλητές της Α.Λ.Μ.Α. 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ θα συμμετέχουν στον αγώνα του Πανελληνίου Κυπέλλου Rally χώματος ΓΡΑΙΚΑ στην Ηλεία .
Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2023 15:57
ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΡΑΛΛΥ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΑΛΜΑ 4×4 NAYΠΛΙΟΥ (VIDEO) Κύριο
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.