Παραδόθηκε σήμερα Τρίτη από τον περιφερειάρχη Πελοποννήσου Παναγιώτη Νίκα το ολοκληρωμένο έργο αναβάθμισης της εγκατάστασης επεξεργασίας λυμάτων στους Αγίους Θεοδώρους.
Το εν λόγω έργο, προϋπολογισμού 879.999,72 ευρώ, υλοποίησε η Περιφέρεια μέσω προγραμματικής σύμβασης που είχε υπογραφεί μεταξύ της Περιφέρειας Πελοποννήσου και της Δημοτικής Επιχείρησης Υδρευσης – Αποχέτευσης Λουτρακίου – Αγίων Θεοδώρων.
VIDEO: