Πραγματοπιήθηκε η γενική συνέλευση του Συλλόγου Εστίασης Ναυπλίου “Το Ανάπλι” στο εργατικό κέντρο του Ναυπλίου όπου συζητήθηκαν θέματα όπως τα αποτελέσματα συναντήσεων με την νέα δημοτική αρχή αλλά και εταιρεία ανακύκλωσης για να συνεργαστούν με τα καταστήματα . Ο γραμματέας του Συλλόγου Κωνσταντίνος Ηλιόπουλος αναλύει για τα προβλήματα του κλάδου της εστίασης .
Πέμπτη, 08 Φεβρουαρίου 2024 13:58
VIDEO: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "ΤΟ ΑΝΑΠΛΙ" Κύριο
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.