Στην επίλυση σημαντικών ζητημάτων που αφορούν τον ηλεκτροφωτισμό αναφέρθηκε ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος Γιάννης Καρασάββας δηλώνοντας πως καταβάλλεται κάθε προσπάθεια προκειμένου να λυθουν τα προβλήματα που προκύπτουν.
Στην επίλυση σημαντικών ζητημάτων που αφορούν τον ηλεκτροφωτισμό αναφέρθηκε ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος Γιάννης Καρασάββας δηλώνοντας πως καταβάλλεται κάθε προσπάθεια προκειμένου να λυθουν τα προβλήματα που προκύπτουν.
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.