Παραλία "ψήφισαν" οι Ηρακλειώτες σήμερα!
Ο πολύ καλός καιρός, το ελαφρύ αεράκι και οι υψηλές θερμοκρασίες, ώθησαν μικρούς και μεγάλους, παρέες και οικογένειες, στην κοντινότερη παραλία, είτε για ηλιοθεραπεία είτε για μία δροσερή βουτιά!
Παραλία "ψήφισαν" οι Ηρακλειώτες σήμερα!
Ο πολύ καλός καιρός, το ελαφρύ αεράκι και οι υψηλές θερμοκρασίες, ώθησαν μικρούς και μεγάλους, παρέες και οικογένειες, στην κοντινότερη παραλία, είτε για ηλιοθεραπεία είτε για μία δροσερή βουτιά!
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.