Ο πανηγυρικός αρχιερατικός εσπερινός στη μνήμη του Αγίου Λουκά του ιατρού πραγματοποιήθηκε στον ρωσικής αρχιτεκτονικής ναό που φέρει το όνομά του, στα Λευκάκια Ναυπλίου.Ο εσπερινός έγινε με την παρουσία πλήθους κόσμου όχι μόνο από την Αργολίδα αλλά και άλλες περιοχές, χοροστατούντος του μητροπολίτη Αργολίδος Νεκτάριου.
Τρίτη, 11 Ιουνίου 2024 13:43
ΒΙΝΤΕΟ: Ο ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΆΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΣΤΑ ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κύριο
Κατηγορία
Ρεπορτάζ
Πολυμέσα
Προσθήκη σχολίου
Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.